Oled sa uus siin?

Kui kavatsed tulla esimest korda Elava Vee Kogudusse või oled hiljuti mõnel meie teenistusel käinud, oled sa teinud meie au, plaanides oma aega, et koos meiega Jumalat otsida. Sinu kogemus EVK teenistustel on alati selline:

Me laulame Jumalale ülistust mõnusas kaasaegses stiilis – ligikaudu 25 minutit. Seejärel tuleb piiblil põhinev praktiline õpetus, mida saame oma igapäevaelus rakendada. See kestab u 1 tund ja 20 minutit. Teenistuse lõpus laulame veel ühe ülistusloo. Samaaegselt teenistusega toimub lastekirik, mis sinu pere noorimatele kindlasti meeldib.

See on paik, kus ebatäiuslikud inimesed tulevad kohale selleks, et kohtuda täiusliku ja armastava Jumalaga. Iga kord kogudusse tulles võib sul olla kokkusaamine Jumalaga ja sa võid kuulda taevast. Pole tähtis, kus sa parasjagu oma vaimsel teekonnal asud, liitu meie koguduse perega ja otsi Jumalat igal pühapäeval.

Tere tulemast koju!

Iga aasta esimesel pühapäeval jagab pastor Barry sõnumit meie koguduse visioonist ja eesmärkidest.

Kui soovid rohkem teada saada, millele me kogudusena keskendume, kliki lingile või skaneeri QR kood ja saad kuulata tema sõnumit YouTube’is.

INFO

Location

Viimsisse tulevad ühistranspordi bussi numbrid leiad siit: 1, 49, 114